1418N4S16H8
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4S16H8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος BOX S STEEL NATURAL 24"L X 16"W
Φύλλα δεδομένων: 1.1418N4S16H8.pdf2.1418N4S16H8.pdf3.1418N4S16H8.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 127 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1418N4S16H8
Αριθμός εξαρτήματος 1418N4S16H8 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 127 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1418N4S16H8.pdf2.1418N4S16H8.pdf3.1418N4S16H8.pdf
Βάρος 61 lbs (27.7kg) Πάχος 14 Gauge
Μέγεθος / Διαστάσεις 24.000" L x 16.000" W (609.60mm x 406.40mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά 1418 Ακροαματικότητα IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Stainless Steel
Ύψος 8.000" (203.20mm) Χαρακτηριστικά Interior Panels
Λεπτομερής περιγραφή Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 24.000" L x 16.000" W (609.60mm x 406.40mm) X 8.000" (203.20mm) Σχέδιο Hinged Door, Lid
Είδος δοχείου Box with Mounting Flange Χρώμα Natural
Περιοχή (L x Π) 384 in² (2477 cm²)