ZEN164V130A24LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ZEN164V130A24LS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος POLYZEN 16.4V PPTC/ZENER SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ZEN164V130A24LS.pdf2.ZEN164V130A24LS.pdf3.ZEN164V130A24LS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZEN164V130A24LS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή POLYZEN 16.4V PPTC/ZENER SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Σύσφιξη 24V Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Σειρά PolyZen
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα ZEN164V130A24LSCT Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)