V82ZU2PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V82ZU2PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V82ZU2PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 253421 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 82V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 73.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 90.2V Σειρά ZU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 68V Μέγιστη AC Volts 50V
Ενέργεια 4.0J Λεπτομερής περιγραφή 82V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 700pF @ 1MHz
Σχετικά προϊόντα
V82ZT4
V82ZT4
Περιγραφή: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: V82ZT4.pdf
RFQ
V82ZU12P
V82ZU12P
Περιγραφή: VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V82ZU12P.pdf
RFQ
V82ZT4P
V82ZT4P
Κατεβάστε: V82ZT4P.pdf
V82ZU2P
V82ZU2P