V82ZS20PX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Φύλλα δεδομένων: V82ZS20PX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V82ZS20PX10
Αριθμός εξαρτήματος V82ZS20PX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190963 pcs Φύλλο δεδομένων V82ZS20PX10.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Varistor Circuit
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V82ZS4
V82ZS4
Περιγραφή: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM