V750ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V750ZA05P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V750ZA05P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 750V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V750ZA05P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V750ZA05P
Αριθμός εξαρτήματος V750ZA05P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 750V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 207642 pcs Φύλλο δεδομένων V750ZA05P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 750V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 825V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 615V Μέγιστη AC Volts 460V
Ενέργεια 17J Λεπτομερής περιγραφή 750V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 30pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V750ZA05PX2855
V750ZA05PX2855