V68ZS20PX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68ZS20PX10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V68ZS20PX10
Αριθμός εξαρτήματος V68ZS20PX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 195527 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 61.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 74.8V Σειρά ZS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 56V Μέγιστη AC Volts 40V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 33J
Λεπτομερής περιγραφή 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 9000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V68ZS10
V68ZS10
Περιγραφή: VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V68ZS10.pdf
RFQ
V68ZS20
V68ZS20
Κατεβάστε: V68ZS20.pdf
RFQ
V68ZS3PX2855
V68ZS3PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 68V 500A DISC 10MM
Κατεβάστε:
V68ZS2PX2855
V68ZS2PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Κατεβάστε:
V68ZS2
V68ZS2
Κατεβάστε: V68ZS2.pdf
V68ZS20P
V68ZS20P
Κατεβάστε: V68ZS20P.pdf
V68ZS2P
V68ZS2P
Κατεβάστε: V68ZS2P.pdf
V68ZS3
V68ZS3