V680LU100BPX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V680LU100BPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60384 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.06kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 990V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.13kV Σειρά LU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 875V Μέγιστη AC Volts 680V
Ενέργεια 260J Λεπτομερής περιγραφή 1.06kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 380pF @ 1MHz