V680LA100CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680LA100CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V680LA100CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V680LA100CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58774 pcs Φύλλο δεδομένων V680LA100CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.06kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 990V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.13kV Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 680V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 520J
Λεπτομερής περιγραφή 1.06kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 380pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V680LA10P
V680LA10P
Περιγραφή: VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 114269 pcs
Κατεβάστε: V680LA10P.pdf
RFQ
V680LA10PX2855
V680LA10PX2855
Κατεβάστε: V680LA10PX2855.pdf
RFQ
V680LA100CP
V680LA100CP