V660LC100BPX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V660LC100BPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76869 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.02kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 940V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 850V Μέγιστη AC Volts 660V
Ενέργεια 250J Λεπτομερής περιγραφή 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V660LC100B
V660LC100B