V660LA50APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V660LA50APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67434 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.08kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 972V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.188kV Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 850V Μέγιστη AC Volts 660V
Ενέργεια 140J Λεπτομερής περιγραφή 1.08kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 200pF @ 1MHz