V625LU10PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V625LU10PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193398 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά LU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 825V Μέγιστη AC Volts 625V
Ενέργεια 67J Λεπτομερής περιγραφή 1kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz
Σχετικά προϊόντα
V625LT80BPX2855
V625LT80BPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε:
RFQ
V625LU10P
V625LU10P