V625LT40APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V625LT40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80168 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 825V Μέγιστη AC Volts 625V
Ενέργεια 125J Λεπτομερής περιγραφή 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 210pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V625LT80BPX10
V625LT80BPX10
Περιγραφή: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε:
RFQ
V625LT10P
V625LT10P
Περιγραφή: VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε:
RFQ
V625LT40AP
V625LT40AP