V625LC80BPX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V625LC80BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V625LC80BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89674 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 825V Μέγιστη AC Volts 625V
Ενέργεια 230J Λεπτομερής περιγραφή 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 425pF @ 1MHz
Σχετικά προϊόντα
V625LC40AP
V625LC40AP
Περιγραφή: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε:
RFQ
V625LC40APX2855
V625LC40APX2855
Κατεβάστε:
RFQ
V625LC80BP
V625LC80BP