V625LA80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LA80BP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V625LA80BP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V625LA80BP
Αριθμός εξαρτήματος V625LA80BP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62689 pcs Φύλλο δεδομένων V625LA80BP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F3044
V625LA80BP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 825V
Μέγιστη AC Volts 625V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 230J
Λεπτομερής περιγραφή 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 425pF @ 1MHz
Σχετικά προϊόντα
V625LA40CP
V625LA40CP
Περιγραφή: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε:
RFQ
V625LA80BPX2855
V625LA80BPX2855
Κατεβάστε:
RFQ
V625LA80B
V625LA80B