V60MLA1210A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V60MLA1210A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 75V 250A 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.V60MLA1210A.pdf2.V60MLA1210A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V60MLA1210A
Αριθμός εξαρτήματος V60MLA1210A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 75V 250A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98726 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V60MLA1210A.pdf2.V60MLA1210A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 75V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 67V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 83V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 60V Μέγιστη AC Volts 50V
Ενέργεια 1.5J Λεπτομερής περιγραφή 75V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 440pF @ 1MHz