V575LC10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V575LC10PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 248564 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 730V Μέγιστη AC Volts 575V
Ενέργεια 65J Λεπτομερής περιγραφή 910V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V575LA80CPX2855
V575LA80CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V575LA80CPX2855.pdf
RFQ
V575LC40AP
V575LC40AP
Περιγραφή: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V575LC40AP.pdf
RFQ
V575LC10P
V575LC10P