V56ZU2PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 56V 250A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V56ZU2PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V56ZU2PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 56V 250A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 388027 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 56V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 50.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 61.6V Σειρά ZU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 45V Μέγιστη AC Volts 35V
Ενέργεια 2.3J Λεπτομερής περιγραφή 56V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1035pF @ 1MHz