V531DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V531DHB34 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V531DHB34
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 467V 40KA SQUARE 34MM
Φύλλα δεδομένων: V531DHB34.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V531DHB34
Αριθμός εξαρτήματος V531DHB34 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 467V 40KA SQUARE 34MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5897 pcs Φύλλο δεδομένων V531DHB34.pdf
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 467V Σειρά DHB34
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Square 34mm, Tabs
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 435V Μέγιστη AC Volts 330V
Ενέργεια 475J Λεπτομερής περιγραφή 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2500pF @ 1MHz