V510LU80BPX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V510LU80BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V510LU80BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88140 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 799V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 860V Σειρά LU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 675V Μέγιστη AC Volts 510V
Ενέργεια 190J Λεπτομερής περιγραφή 799V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 500pF @ 1MHz