V510LC40APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V510LC40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119620 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 675V Μέγιστη AC Volts 510V
Ενέργεια 110J Λεπτομερής περιγραφή 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 250pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V510LA80CPX2855
V510LA80CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V510LA80CPX2855.pdf
RFQ
V510LC40AP
V510LC40AP