V510LA80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LA80BP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V510LA80BP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V510LA80BP
Αριθμός εξαρτήματος V510LA80BP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98914 pcs Φύλλο δεδομένων V510LA80BP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 799V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 860V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F3042
V510LA80BP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 675V
Μέγιστη AC Volts 510V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 190J
Λεπτομερής περιγραφή 799V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 500pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V510LA40A
V510LA40A
Περιγραφή: VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V510LA40A.pdf
RFQ
V510LA80BPX10
V510LA80BPX10
Κατεβάστε: V510LA80BPX10.pdf
RFQ
V510LA80CPX2855
V510LA80CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V510LA80CPX2855.pdf
V510LA80BPX2855
V510LA80BPX2855