V5.5MLA1206T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLA1206T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 8.2V 150A 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.V5.5MLA1206T.pdf2.V5.5MLA1206T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V5.5MLA1206T
Αριθμός εξαρτήματος V5.5MLA1206T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 8.2V 150A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 169598 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V5.5MLA1206T.pdf2.V5.5MLA1206T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 8.2V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 7.1V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 9.3V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 5.5V Μέγιστη AC Volts 4V
Ενέργεια 0.40J Λεπτομερής περιγραφή 8.2V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 150A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 3500pF @ 1MHz