V5.5MLA0805LA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLA0805LA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 8.2V 40A 0805
Φύλλα δεδομένων: V5.5MLA0805LA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V5.5MLA0805LA
Αριθμός εξαρτήματος V5.5MLA0805LA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 8.2V 40A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 356954 pcs Φύλλο δεδομένων V5.5MLA0805LA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 8.2V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 7.1V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 9.3V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 5.5V Μέγιστη AC Volts 4V
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 8.2V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 660pF @ 1MHz