V5.5MLA0603NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLA0603NH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 8.2V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.V5.5MLA0603NH.pdf2.V5.5MLA0603NH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V5.5MLA0603NH
Αριθμός εξαρτήματος V5.5MLA0603NH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 8.2V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 368848 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V5.5MLA0603NH.pdf2.V5.5MLA0603NH.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 8.2V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 7.1V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 9.3V Σειρά MLA
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα F3363DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 5.5V
Μέγιστη AC Volts 4V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.10J
Λεπτομερής περιγραφή 8.2V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1270pF @ 1MHz