V48MLA1210LH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V48MLA1210LH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 60.5V 220A 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.V48MLA1210LH.pdf2.V48MLA1210LH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48MLA1210LH
Αριθμός εξαρτήματος V48MLA1210LH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 60.5V 220A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88940 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V48MLA1210LH.pdf2.V48MLA1210LH.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 60.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 54.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 66.5V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα F3827TR
V48MLA1210LH-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 48V
Μέγιστη AC Volts 40V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.90J
Λεπτομερής περιγραφή 60.5V 220A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 220A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 380pF @ 1MHz