V480LT7PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V480LT7PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V480LT7PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 283103 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 750V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 825V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 640V Μέγιστη AC Volts 480V
Ενέργεια 35J Λεπτομερής περιγραφή 750V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 50pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V480LT40A
V480LT40A
Περιγραφή: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V480LT40A.pdf
RFQ
V480LT80BP
V480LT80BP
Περιγραφή: VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε:
RFQ
V480LT7P
V480LT7P