V480LC80BPX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V480LC80BPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112072 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 732.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 790V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 640V Μέγιστη AC Volts 480V
Ενέργεια 180J Λεπτομερής περιγραφή 732.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 500pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V480LC80CPX2855
V480LC80CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V480LC80CPX2855.pdf
RFQ
V480LC80B
V480LC80B