V47ZT3PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: V47ZT3PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V47ZT3PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V47ZT3PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 331874 pcs Φύλλο δεδομένων V47ZT3PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά ZT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 38V Μέγιστη AC Volts 30V
Ενέργεια 4.5J Λεπτομερής περιγραφή 47V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2590pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V47ZT20PX2855
V47ZT20PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 163135 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
V47ZT3
V47ZT3
Κατεβάστε: V47ZT3.pdf
RFQ
V47ZT7
V47ZT7
Περιγραφή: VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V47ZT7.pdf
V47ZU1
V47ZU1
Περιγραφή: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM