V420PA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V420PA40A
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 6.5KA BASE MOUNT
Φύλλα δεδομένων: V420PA40A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V420PA40A
Αριθμός εξαρτήματος V420PA40A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 6.5KA BASE MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5847 pcs Φύλλο δεδομένων V420PA40A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 610V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 790V Σειρά PA
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Base Mount
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ενέργεια 170J
Λεπτομερής περιγραφή 680V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 600pF @ 1MHz