V420LTX20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LTX20A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 679V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V420LTX20A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V420LTX20A
Αριθμός εξαρτήματος V420LTX20A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 679V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4895 pcs Φύλλο δεδομένων V420LTX20A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 679V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 610V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ενέργεια 90J
Λεπτομερής περιγραφή 679V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 300pF @ 1MHz