V420LS40BPX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V420LS40BPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128988 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 665V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 610V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 720V Σειρά LS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Ενέργεια 160J Λεπτομερής περιγραφή 665V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 600pF @ 1MHz