V420LA20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LA20A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V420LA20A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V420LA20A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V420LA20A
Αριθμός εξαρτήματος V420LA20A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5021 pcs Φύλλο δεδομένων V420LA20A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 90J
Λεπτομερής περιγραφή 680V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 300pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V420LA40BP
V420LA40BP
Περιγραφή: VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 146557 pcs
Κατεβάστε: V420LA40BP.pdf
RFQ
V420LA10CP
V420LA10CP
Περιγραφή: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 135993 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
V420LA20AP
V420LA20AP
Κατεβάστε: V420LA20AP.pdf
V420LA20APX1347
V420LA20APX1347
Κατεβάστε:
V420LA40BPX10
V420LA40BPX10
Κατεβάστε: V420LA40BPX10.pdf
V420LA10
V420LA10
Περιγραφή: VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: V420LA10.pdf
V420LA20APX2855
V420LA20APX2855