V39ZU6PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V39ZU6PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V39ZU6PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 241497 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 35.1V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 42.9V Σειρά ZU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 31V Μέγιστη AC Volts 25V
Ενέργεια 7.2J Λεπτομερής περιγραφή 39V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 7000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V39ZT6PX2855
V39ZT6PX2855
Κατεβάστε:
RFQ
V39ZU6P
V39ZU6P