V385LA40BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LA40BPX10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V385LA40BPX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V385LA40BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V385LA40BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137762 pcs Φύλλο δεδομένων V385LA40BPX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 505V Μέγιστη AC Volts 385V
Ενέργεια 160J Λεπτομερής περιγραφή 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 700pF @ 1MHz