V36ZT80PX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V36ZT80PX10
Αριθμός εξαρτήματος V36ZT80PX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177208 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 36V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 32.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 39.6V Σειρά ZT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 28V Μέγιστη AC Volts 23V
Ενέργεια 160J Λεπτομερής περιγραφή 36V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 12000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V36ZT80
V36ZT80
Κατεβάστε: V36ZT80.pdf
RFQ
V36ZT80P
V36ZT80P