V33ZU5PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V33ZU5PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V33ZU5PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194184 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά ZU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 6.0J Λεπτομερής περιγραφή 33V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 9290pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V33ZU2PX2855
V33ZU2PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
Κατεβάστε:
RFQ
V33ZU5P
V33ZU5P