V33ZS2PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33ZS2PX1347 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V33ZS2PX1347
Αριθμός εξαρτήματος V33ZS2PX1347 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 281282 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά ZS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 3.0J Λεπτομερής περιγραφή 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 3495pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V33ZS1P
V33ZS1P
Περιγραφή: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
Κατεβάστε: V33ZS1P.pdf
RFQ
V33ZS5PX2855
V33ZS5PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε:
RFQ
V33ZS5
V33ZS5
Κατεβάστε: V33ZS5.pdf
V33ZS2P
V33ZS2P