V33ZC70PX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V33ZC70PX10
Αριθμός εξαρτήματος V33ZC70PX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 160627 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά ZC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 27V Μέγιστη AC Volts 21V
Ενέργεια 150J Λεπτομερής περιγραφή 33V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 13000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V33ZC5P
V33ZC5P
Περιγραφή: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V33ZC5P.pdf
RFQ
V33ZC5PX2855
V33ZC5PX2855
Κατεβάστε:
RFQ
V33ZC70P
V33ZC70P
Κατεβάστε:
V33ZS1
V33ZS1
Περιγραφή: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM