V33ZC1PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V33ZC1PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V33ZC1PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 250A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 371636 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά ZC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 1.2J Λεπτομερής περιγραφή 33V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1620pF @ 1MHz