V33CH8X3313
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33CH8X3313 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 100A 2SMD NO LEAD
Φύλλα δεδομένων: V33CH8X3313.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V33CH8X3313
Αριθμός εξαρτήματος V33CH8X3313 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 100A 2SMD NO LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80959 pcs Φύλλο δεδομένων V33CH8X3313.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.5V Σειρά CH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 1.0J Λεπτομερής περιγραφή 33V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 750pF @ 1MHz