V330MAX1131
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL
Φύλλα δεδομένων: V330MAX1131.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V330MAX1131
Αριθμός εξαρτήματος V330MAX1131 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145014 pcs Φύλλο δεδομένων V330MAX1131.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 330V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 280V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 380V Σειρά MA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SOD-83A Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 257V Μέγιστη AC Volts 188V
Ενέργεια 1.0J Λεπτομερής περιγραφή 330V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A