V320LT20APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V320LT20APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 206988 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 420V Μέγιστη AC Volts 320V
Ενέργεια 80J Λεπτομερής περιγραφή 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 380pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V320LT20CP
V320LT20CP
Περιγραφή: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V320LT20CP.pdf
RFQ
V320LT40BP
V320LT40BP
Περιγραφή: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V320LT40BP.pdf
RFQ
V320LT20AP
V320LT20AP