V320LC20APX1347
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V320LC20APX1347.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V320LC20APX1347 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 285500 pcs Φύλλο δεδομένων V320LC20APX1347.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 420V Μέγιστη AC Volts 320V
Ενέργεια 80J Λεπτομερής περιγραφή 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 380pF @ 1MHz