V320LA20CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA20CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V320LA20CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V320LA20CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116133 pcs Φύλλο δεδομένων V320LA20CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 462V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 558V Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 320V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 165J
Λεπτομερής περιγραφή 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 5000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V320LA40BPX1347
V320LA40BPX1347
Περιγραφή: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 170927 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
V320LA20C
V320LA20C