V320LA10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA10CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: V320LA10CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V320LA10CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125497 pcs Φύλλο δεδομένων V320LA10CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 462V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 558V Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 320V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 80J
Λεπτομερής περιγραφή 510V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 20pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V320LA20AP
V320LA20AP
Περιγραφή: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 269932 pcs
Κατεβάστε: V320LA20AP.pdf
RFQ
V320LA20A
V320LA20A
Κατεβάστε: V320LA20A.pdf
RFQ
V320LA10
V320LA10
Περιγραφή: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: V320LA10.pdf
V320LA20CP
V320LA20CP
Περιγραφή: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V320LA20CP.pdf
V320LA10PX2855
V320LA10PX2855
Κατεβάστε:
V320LA10CP
V320LA10CP