V30MLA1210LA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V30MLA1210LA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 39V 220A 1210
Φύλλα δεδομένων: V30MLA1210LA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V30MLA1210LA
Αριθμός εξαρτήματος V30MLA1210LA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 39V 220A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101651 pcs Φύλλο δεδομένων V30MLA1210LA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 35V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 43V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα F10954
V30MLA1210LA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 30V
Μέγιστη AC Volts 25V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.90J
Λεπτομερής περιγραφή 39V 220A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 220A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz