V30MLA0805LNA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V30MLA0805LNA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 41.5V 30A 0805
Φύλλα δεδομένων: V30MLA0805LNA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V30MLA0805LNA
Αριθμός εξαρτήματος V30MLA0805LNA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 41.5V 30A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 372349 pcs Φύλλο δεδομένων V30MLA0805LNA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 41.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 37V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 46V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 30V Μέγιστη AC Volts 25V
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 41.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz