V30MLA0603FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Φύλλα δεδομένων: V30MLA0603FR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V30MLA0603FR
Αριθμός εξαρτήματος V30MLA0603FR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 360017 pcs Φύλλο δεδομένων V30MLA0603FR.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 41.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 37V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 46V Σειρά MLA
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Μέγιστη Volts DC 30V Μέγιστη AC Volts 25V
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 41.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 45pF @ 1MHz