V300LT40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300LT40APX10
Αριθμός εξαρτήματος V300LT40APX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177569 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 405V Μέγιστη AC Volts 300V
Ενέργεια 165J Λεπτομερής περιγραφή 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 800pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300LT40CPX10
V300LT40CPX10
Περιγραφή: VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V300LT40CPX10.pdf
RFQ
V300LT20CPX2855
V300LT20CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V300LT20CPX2855.pdf
RFQ
V300LT40AP
V300LT40AP
Κατεβάστε: V300LT40AP.pdf
V300LT4P
V300LT4P
Περιγραφή: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: V300LT4P.pdf
V300LT4
V300LT4