V300LC40APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LC40APX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V300LC40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 133110 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 405V Μέγιστη AC Volts 300V
Ενέργεια 165J Λεπτομερής περιγραφή 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 800pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300LC40CPX745
V300LC40CPX745
Περιγραφή: VARISTOR 455V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V300LC40CPX745.pdf
RFQ
V300LC20CPX2855
V300LC20CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V300LC20CPX2855.pdf
RFQ
V300LC40AP
V300LC40AP